Dom ProduktyQuad Pierścień

Wodoodporne X Pierścienie uszczelniające Wysoka trwałość do olejów Twardość / Naftową

Wodoodporne X Pierścienie uszczelniające Wysoka trwałość do olejów Twardość / Naftową

Waterproof X Rings Sealing High Durability For Durometer / Petroleum Oils

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: ORK
Orzecznictwo: FDA,ROHS,ISO9001,TS16949
Numer modelu: dostosować

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 USD
Cena: 0.001 ~ 0.9 USD/PCS
Szczegóły pakowania: PE wewnątrz, na zewnątrz kartonu
Czas dostawy: 7-45 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, L / C, Paypal
Możliwość Supply: 30000000 szt. / Miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
element: pierścień quad standardowe: AS568
materiał: Buna-N Twardość: 70 shore
Kolor: Czarny Orzecznictwo: FDA
High Light:

Quad Ring Seals

,

Y Ring

Wodoodporne X Pierścienie uszczelniające Wysoka trwałość do olejów Twardość / Naftową

X-ring, znane również jako Quad-Rings®, mogą być wykorzystywane w szerokiej gamie statycznych i dynamicznych uszczelnień.

Czterokrotny faliste konstrukcja zapewnia podwójną powierzchnię uszczelniającą w stosunku do standardowej o-ring. Akcja podwójne uszczelnienie wymaga mniej wycisnąć do utrzymania skutecznego uszczelnienia. To zmniejszenie wycisnąć oznacza mniejsze tarcie i zwiększa trwałość uszczelnienia.

X-Ring linie podziału są między płatami, z dala od powierzchni uszczelniającej, co eliminuje problemy związane z wyciekiem często wynikające z linii podziału na nieregularnej powierzchni, jak znaleźć się na O-Ring.

X-ringi są zaprojektowane tak, aby wyprzedzić standardowy O-Ring w obrotowych zastosowań uszczelniających. Cztery-płatkowy tworzy bardziej stabilne uszczelnienie unikając spirali skręcaniu. Pozwala to na zastosowanie węższej niż szerokość rowka standardowej rowka O-Ring, ale mogą być również stosowane w standardowym rowka O-Ring.

Buna-N, znany również jako nitryl, o-ring nie jest powszechne i najbardziej najprostsze rodzaje uszczelnienia z doskonałą właściwości uszczelniające i trwałość. Zalecany do użytku z ropy naftowej, benzyny, propanu, oleje ropy naftowej i wody. Jest on stosowany w silnikach, skrzyniach biegów i można je znaleźć również w niczym od głowice prysznicowe, węże ogrodowe, pompy do samolotu. "X" profil tworzy stabilną uszczelkę, która jest bardziej odporna na toczenia rowka niż typu O-Ring, gdy jest stosowany w zastosowaniach dynamicznych. Multi-klapowane konstrukcja zapewnia więcej powierzchni uszczelniających niż standardowe pierścienie uszczelniające. Multi-klapowane konstrukcja zapewnia więcej powierzchni uszczelniających niż standardowe pierścienie uszczelniające. Rowki na wewnętrznej i zewnętrznej średnicy tych pierścieni zachowują smar obniżając tarcie i wydłużając czas pakowania

Szczegóły kontaktu
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Shadow Zhang

Tel: +8618086301523

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty