Dom

Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.

profil firmy

DONGGUAN RUICHEN SEALING CO., LTD.

Rui Chen Sealing Co., Ltd została zbudowana w 2006 roku, teraz jest tam ponad 200 pracowników. Firma ma dwa oddziały w Guangdong i Jiangxi, są to Dongguan Rui Chen Sealing Co., Ltd. i Shangrao Rui Chen Se aling Co., Ltd. .. Produkujemy głównie o-ringi z gumy.

Nasza firma dąży do zaspokojenia potrzeb klientów, tymczasem mamy dobrą wiarę, utrzymujemy kontakt i dbamy o jakość produktów . W razie potrzeby pomożemy klientom wykonać odpowiedni projekt (np. Opracowanie formy), oszczędzając zasoby przy opracowywaniu nowych produktów, skracając cykl rozwoju, zmniejszając potencjalną awarię. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Teraz mamy prawie 200 klientów (zdobądź produkty gumowe), którzy są znani w kraju i za granicą.

W 2009 r. Firma uruchomiła system planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w celu monitorowania planowania produkcji, dostaw, statystyk i analiz jakości itp., W celu dalszej poprawy kontroli podczas całego procesu i obsługi klienta.

W 2006 r. Dongguan Chashan Ruichen Rubber & Hardware Factory został założony przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży. W 2013 r. Przedsiębiorstwo oficjalnie przemianowano na Dongguan Rui Chen Sealing Co., Ltd.

Głównym zadaniem firmy jest rozwój rynków krajowych i zagranicznych, teraz mamy wysokiej jakości i profesjonalny zespół sprzedaży. Dzięki szybkiemu rozwojowi sieci nasza firma dotrzymuje kroku czasom。 W oparciu o oryginalny tradycyjny model sprzedaży dodajemy również promocję sieci. Na przykład Made in China, Alibaba (stacja międzynarodowa i stacja chińska) i numer publiczny WeChat, dzięki czemu możemy wygodnie kontaktować się z naszymi klientami i potencjalnymi klientami. Ponadto firma ponosi część fabrycznych zadań produkcyjnych.

Era przemiany, ale duch bogactwa niezmieniony, będziemy nadal podtrzymywać i promować ducha, niezwykle twardy i gorzki, uczciwość i wiara i naprawdę będziemy praktyczni.

Shangrao Rui Chen Sealing Co., Ltd. .. Zbudowany w 2011 roku, zainwestowany przez DongGuan ChaShan RuiChen Fabryka gumy i sprzętu, znajduje się w mieście HeKou w hrabstwie YanShan w prowincji JiangXi i zajmuje powierzchnię 50 akrów.

Jako główna baza produkcyjna (produkująca gumowe kulki, gumowe uszczelki) Rui Chen, oprócz czystego środowiska produkcyjnego, mamy również zaawansowane urządzenia hydrauliczne, mieszające, testujące i inne oraz produkcyjny zespół utalentowanych pracowników, którzy są wykwalifikowani, dobrze zarządzają i są oddani . Zarządzamy firmą za pomocą standardu 8S, aktywnie promujemy wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO9001 i prawa projektowego. Ustanawiamy również trzypoziomowy system zarządzania jakością, harmonogramem i bezpieczeństwem, wzmacniając zarządzanie przedsiębiorstwami.

W ostatnich latach firma była wspierana przez władze miejskie ShangRao i w pełni cieszy się wszystkimi preferencyjnymi politykami dla strefy rozwoju gospodarczego. Naszą misją zawsze będziemy przyjmować „najlepszą jakość, najlepszą obsługę” i razem z Tobą czynić postępy, harmonię i wzajemne zwycięstwo!

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Dongguan Ruichen Uszczelnienie Co., Ltd.

Dongguan Ruichen Guma Fabryka Sprzętu znajduje się w Chashan Town, Dongguan City, firma została założona w 2006 roku i obecnie zatrudnia blisko 200 osób, firma zaawansowanych urządzeń hydraulicznych, mieszanie sprzętu, testowanie sprzętu, aw 2009 uruchomił (Enterprise Resource Planning ERP) systemu, aby zapewnić, że proces wytwarzania zakończenia, tłoczenia, statystyki i analizy jakości i obsługi klienta, aby być zarządzany przez cały ostatni poprawy.

Głównym produkcje roślin o-ringów, uszczelek i innych elementów specjalnych, elektronika, części samochodowych, elementów pneumatycznych, zabawek, urządzeń ręcznych, komputerów i innych branż. Jest to wiarygodne korporacji, który został zatwierdzony przez ISO09001 oraz ISO / TS16949. Fabryka została założona długoterminowej stabilne stosunki współpracy z wielu znanych producentów, w tym samym czasie, to pomaga klientom w podejmowaniu projektów związanych (takich jak rozwój pleśni), za uratowanie różne środki w rozwój nowych produktów i skrócić cykl rozwojowy do tworzenia większej wartości dla klientów, zdobył zaufanie klientów, i ma ponad 100 klientów, którzy są znane w kraju i za granicą.

Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

marki : ORK

Ilość pracowników : 150~300

Coroczne wyprzedaże : 15000000-30000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Certyfikaty